تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - تحریک شدگی اغفال کننده
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 3 مرداد 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

میدانستم که این عنوان توجه شما را جلب خواهد کرده! دراین جا رازی را در مورد مردان مطرح می کنم که بسیاری از زنان از آن بی اطلاع هستند.

اگر شوهرتان در حالت نعوظ است لزوما بدین معنی نیست که میخواهد رابطه جنسی داشته باشد.

من این راز را(( نعوظ اغفال کننده)) می نامم چرا که زنان فکر می کنند نعوظ به این معناست که شریک زندگی شان تحریک شده وآماده نزدکی کردن است .شاید گاهی اوقات این طور باشد اما همیشه این طور نیست .

ذیلا مواردی را بر میشمارم که نیاز به تفکر دارند:

نعوظ در اثر زیاد شدن حرکت جریان خون در آلت تناسلی ایجاد میشود .پس به این ترتیب عوامل غیر جنسی در به وجود آمدن نعوظ دخالت دارند.

1- برای مردان این یک امر عادی است که صبح  با حالت نعوظ از خواب بیدار شوند .این لزوما به این معنا نیست که یک مرد از لحاظ جنسی تحریک شده است .نعوظ وی یک حالت فیزیکی است که به هنگام خواب ویا موقع بیدار شدن اتفاق می افتد .گاهی اوقات مثانه پر

 می تواند به قسمت پایین بدن فشارآورده و باعث ایجاد نعوظ گردد.

2- اصطکاک یا فشار حاصله بینآلت تناسلی و شلوار تنگ و یا نشستن در حالت قوز کرده برای مدت طولانی می تواند باعث نعوظ گردد آلت  مردان شامل هزاران عصب لامسه است که در اثر اصطکاک حرکت خون به سمت الت تناسلی را افرایش میدهد.

3-هیجان ویا اضطراب شدید می تواند باعث نعوظ گردد .اگر مردی به خاطر موضوعی عصبانی ویا مضطرب شود رگ های بدن وی منقبض شده و فشار خونش بالا میرود که این ممکن است باعث نعوظش گردد.

چگونه نعوظ اغفال کننده باعث ایجاد مشکلات در روابط ما با مردان میگردد.

گاهی اوقات ما برداشت اشتباهی از کیفیت نعوظ همسرمان داریم.

ما گمان می کنیم که شریک مان از نظر جنسی به مرحله خواستن رسیده است درنتیجه احساس می کنیم که تحت فشاریم وباید کاری در موردش انجام دهیم .این موضوع میتواند باعث ایجاد مقاومت وسوء تفاهم بین شما وشوهرتان شود.

راه حل

وقتی دراین گونه موارد شک دارید از شریک زندگی تان بپرسید که ایا تحریک شده یا نه؟.واضح است گاهی اوقات نعوظی که شما می بینید اصلا اغفال کننده نیست بلکه حقیقتا نشانه این است که در واقع شریک زندگی تان خوش بختانه توسط شما وبرای شما تحریک شده است .اگر مطمئن نیستید از وی سوال کنید .فرض کنید یک روزصبح از خواب بیدار می شوید شوهرتان شما را در آغوش میگیرد وشما احساس میکنید که او در حالت نعوظ است شما مطمئن نیستید که آیا میخواهد با شما همبستر شود یا اینکه نعوظ اغفال کننده پیش آمده است شما دو راه دارید:

راه اول :از اوبپرسید که ایا تحریک شده

و حوصله همبسترشدن دارد یا نه؟

راه دوم :فراموش کنید که میخواهید

از داشتن حوصله در وی اطمینان حاصل کنید .

جلو بروید و فرض کنید که حوصله دارد

 مطمئن باشید ناراحت نخواهد شد حتی

اگر شما اشتباه کرده باشید و هنگام شروع

تحریک نشده بود به زودی تحریک خواهد شد

در باره نعوظ اغفال کننده با شریک زندگی تان صحبت کنید به خاطر داشته باشید مرد زندگی شما کارشناس بهتری در مورد بدن خود می باشد تا من.از او بپرسید که در رابطه با این راز چگونه فکر می کند .شاید موافقت کند وشما مباحثه جالبی داشته باشید و شاید با شما متفق القول نباشد و بگوید هرموقع شما نعوظ وی را دیدید فرض کنید گمراه کننده نیست !اما به شما قول میدهم که در این فرایند شما مطالبی را فرا خواهید گرفت.

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :