تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - حل معمای عشاق تنبل
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 3 مرداد 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

درک معما درباره مردها و روابط جنسی برایم کشف بزرگی محسوب میشد و آن را مدیون شریک زندگی ام هستم .یک شب هنگام شروع هم آغوشی با همسرم متوجه شدم مثل همیشه که مرا سخت از نظر جنسی تحریک میکرد متوجه شدم مثل همیشه که مرا سخت از نظر جنسی تحریک میکرد نیست و این بار لمس و نوازش کردنش با همیشه فرق میکند و تاثیر چندانی ندارد ؛ متوجه شدم او چندان با دل وجان و مثل همیشه این کار را انجام نمیدهد .

همین طور که دراز کشیده بودم احساس کردم شرایط بد وبدتر میشود .سرانجام به جایی رسید که دیگرنمیتوانستم تحمل کنم .بلند شدم و نشستم و گفتم گوش کن آیا مطئنی که امشب  برای این کار حوصله داری؟

همسرم پاسخ داد: بله واقعا میخواهم .

اما به نظر میرسد تو مثل همیشه لذت نمی بری .اتفاقی افتاده است؟ همسرم برای چند لحظه ساکت شد وسپس با یک پوزخند گوسفندوار گفت :خوب صادقانه بگویم .احساس خستگی و تنبلی میکنم اما واقعا تحریک شده ام و فقط میخواهم هم آغوشی کنیم .

با لحنی متعجب پرسیدم :پس چرا نگفتی؟

به نظر اسان می اید ! اما فکر کردم امکان دارد فکر کنی آدم بی احساسی هستم .میدانم زن های چقدر عصبای می شوند وقتی احساس کنند طرفشان فقط میخواهد هم آغوشی داشته باشد و من تصمیم گرفم کاری انجام دهم که برای تو هم لذت بخش باشد.حدس میزنم تو هم واقعا متوجه شدی که با جان ودل این کار را نمیکنم .دوستت دارم و امشب فقط میخواهم یک شب پر خاطره ای به سبک قدیم داشته باشیم .

این محاوره برای من یک کشف بود .تمامی اوقات فکر میکردم که با مردی زندگی میکنم که میشناسمش او خوب و مقید بود اما به خاطر پاره ای دلایل بعضی شب ها به نظر می رسید سست و بی احساس است و همه حواسش جمع نیست .هرگز گمان نکردم فقط میخواهد درحقیقت درون من باشد و مرا از نظر جنسی دوست داشته باشد اما غرورم اجازه نمیداد که بپرسم !از همه اینها گذشته بیشتر مردان آگاه دهه 1990 از یک انقلاب پیش جنسی کلیشه ای اطلاع دارند .افراد خود شیفته به مدت دو دقیقه در هنگام امیزش دست وپا میزنند و درو دقیقه دیگر هم عمل فیزیکی انجام میدهند بعد هم در حیرت اند که چرا زن ارضا نشد .هیچ مرد آزاده ای نمیخواهد شباهتی به این حیوان شهوانی داشته باشد .در عوض مردها وقتی که حوصله رابطه جنسی را دارند به خود فشار می اورند . ممکن است این رابطه همراه با عشق باشد .ما زنها میدانیم کجای کار ایراد دارد اما فرض میکنیم شوهرمان فقط می ترسد چیزی را که واقعا میخواهد طلب کند.

 

مردان اغلب می توانند با همسرشان با هوشیاری کامل درعشق ورزیدن و به صورت گام به گام و عاشقانه عمل کنند اگر به انها اجازه بدهیم برخی اوقات هم فقط امیزش معمولی داشته باشند.

 

مهم: من نمی گویم که مرد برای همیشه وقتی که میخواهد همبستر شود بی احساس سوء استفاده گر ویا عاری از عشق است  همچنین نمیگویم اگر شوهرتان برای انجام کاری اماده بود وشما اماده نبودید باید دندانهایتان را به هم بفشارید و به او اجازه دهید کارش را انجام دهد .شما چه بخواهید که این عمل عاشقانه باشد ویا نباشد باید کاری را انجام دهید که او میخواهد  و این در رابطه با شمایی که شریک زندگی تان هرگز نمی خواهد رابطه عاشقانه داشته باشد و میخواهد که فقط یک رابطه جنسی داشته باشد صادق نیست .اگرهمسر تان  نمیخواهد رابطه جنسی عاشقانه داشته باشد وفقط میخواهد همبستر شود توصیه میکنم یا به طور جدی با وی صحبت کنید یا پیش مشاوره بروید ویا رابطه تان را مورد ارزیابی مجدد قرار دهید .چون با شما انطور که لیاقتش را دارید رفتار نشده است و شما نباید دراین مورد مماشات کنید.

 

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :