تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - چگونه کارن و تیمی عشق و علاقه را به زندگی زناشویی خو بر گرداندند
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

کارن 36 ساله  منشی حقوقی وهمسرش تیمی 39 ساله مشاوره کامپیوتر درارتباط با مسئله هم بستر شدن شان به من مراجعه کردند .کارن گفت به نظر میرسد ما از هماهنگی با هم دور شده ایم .بیشتر اوقات حس میکنم تیمی برای این که هم آغوشی کند میخواهدسریع از مرحله عشق ورزیدن عبور کند ودست اخر من کاملا سرد می شوم .

تیمی پاسخ داد: من سعی میکنم کارن را خشنود کنم نمیخواهم عجله کنم اما نمی دانم چرا کارن چنین احساسی دارد.باشنیدن حرف های این دو نفر گمان کردم انها به هم این اجازه را نمیدهند که گاهی فقط همبستر شوند بدون انکه بخواهند یک هم اغوشی طولانی مدت عاشقانه داشته باشند .پرسیدم تیمی ایا میتوانی زمانی را به خاطر بیاوری که واقعا تحریک شده بودی و اشتیاق شدیدی نسبت به اوداشتی؟

تیمی پاسخ داد: بله هفته پیش وقتی از مهمانی برگشتیم .

بگو چه اتفاقی افتاد.

ما به اتاق خواب رفتیم و من اماده بودم که لحظات عاشقانه ای را با کارن دشاته باشم .جلو رفتم و در اغوش گرفتم اش او نیز مرا بغل کرد.

به او گفتی که میخواهی با وی همبسترشوی ؟ تیمی گفت :نه با این کلماتی که شما گفتی نمیخواستم احساس کند که تحت فشار قرار گرفته است .میدانم کارن میخواهد همبستر شدنمان مملو از عشق باشد .بنابراین صبر کردم تا وی وارد بستر شود وشروع به عشق ورزیدن با او کردم.

کارن خودش را جمع کرد وگفت :به نظر میرسد تو در بستر به دلایلی بی احساس هستی و با عمل فیزیکی میخواهی مرا تحریک کنی.

پرسیدم :تیمی ایا احساسات تو فقط  فییزیکی بود؟

تیمی پاسخ داد :تا حدودی الان که فکر میکنم می بینم حوصله یک روند طولانی مدت رانداشتم .من توسط کارن واقعا به هیجان امده و تحریک شده بودم و فقط می خواستم برای تنوع هم که شده با وی همبستر شوم .برای داشتن چنین حالتی احساس گناه میکنم. کران همیشه از من انتظار دارد آقای عاشق باشم و به اندازه کافی وقت برای فریفتن او صرف کنم.

از کارن نظراو را درمورد صرف هم بستر شدن دربعضی اوقات پرسیدم .

کارن پاسخ داد: هرگز تا به حال اینگونه به ان فکر نکرده ام .واقعا همیشه خواسته ام از مسئله هم بستر شدن یک ائین عبادی بیرون بکشم .به نظرم هم بستری صرف کثیف است ومتاسفم اگر تیمی با من چنین کاری کرده واین بیان گر این است که مرا دوست ندارد.

گفتم تیمی به کارن بگو چه احساسی داری وقتی فقط حس وحال همبستری را داری؟

با تبسمی گفت:این آسان است احساس می کنم فقط  میخواهم توسط کارن بلعیده شوم چون او بسیار زیبا  خون گرم وشگفت انگیز است و میخواهم او را حس کنم .کارن من دوستت دارم و وقتی میخواهم با تو هم بستری شهوانی داشته باشم به خاطر این است که دوستست دارم نه اینکه بخواهم به تو بی احترامی کنم.

کارن مثل بساری از زنهای دیگر گمان میکرد وقتی شوهرش فقط حوصله همبستری دارد درواقع احساس عاشق بودن را ندارد یا فقط میخواهد از او استفاده کند وبه او اهمیت نمیدهد.

درواقع عکس این قضیه صادق بود .اغلب عشق زیاد به کارن در وجود تیمی به صورت شهوات ناگهانی ظهور میکرد.تیمی و کارن در خصوص انجام یک ازمایش موافقت کردند .قرار برا این شد که تیمی به کارن بگوید چه زمانی حوصله انجام یک هم بستری طولانی را ندارد و اگر کارن احساس کرد که دوست دارد سعی کند ازاین هم بستر شدن فوق العاده با همسرش لذت ببرد .از انجایی که تیمی همیشه در راستای خواسته های کارن عمل کرده بود کارن موافقت کرد هراز گاهی سعی کند طبق خواسته های تیمی عمل کند.

دفعه بعد که من کارن و تیمی را دیدم بلافاصله متوجه تغییرات رابطه انها نسبت به یکدیگر شدم هر دوی انها مهربان تر و ارام تر بودند .کارن شروع کرد:باید اعتراف کنم توصیه شما مبنی بر این که باید سعی کنم گاهی اوقات طبق خواسته تیمی فقط هم بستری داشته باشم را دوست نداشتم اما وقتی عاقلانه فکر کردم فهمیدم همیشه اصرار داشتم به ان صورت که من میخواستم همبستری داشته باشم و این حداقل چیزی بود که من می بایست برای تحقق ان تلاش میکردم  نمیتوانم باور کنم که چقدر عالی از آب در امد .یک شب طی هفته گذشته مرا گرفت وگفت میخواهد با من هم بستر شود  وقتی که من مقاومت نکردم و از خواسته های قبلی ام کوتاه امدم .متوجه شدم من هم مانند تیمی تحریک میشوم .حقیقت این است که تیمی هنوز داشت به نیازهای من توجه میکرد چیزی که فکر میکردم اگر طولانی نباشد اتفاق نخواهد افتاد .بهتر از همه اینکه احساس کردم تمایم ان لحظات را دوست داشتم .شما درست گفتید بعد از این تیمی به خاطر وجودمن تحریک میشود او واقعا پر حرارت است چون مرا دوست دارد

تیمی با لبخند اضافه کرد:عالی بود وچیزی که چند شب بعد متوجه ان شدم وبرایم جالب بود این است که احساس کردم برای فریفت کارن دوست دارم بیشتر وقت بگذارم نه اینکه به خاطر انجام دادنش به طریق دل خواه کارن مقاومت نشان دهم .حالا میدانم کارن میتواند گاهی فقط همبستر شود و دیگر برای همبستری عاشقانه کمتر یاغی میشوم.

 

راه حل

1.     باشریک زندگی تان درمورد هم اغوشی و همبسترشدن همراه با عشق صحبت کنید.

شاید شما نیز نظیرصدها زنی که من راهنمایی شان کردم دریابید که شوهرتان برای نشان دادن علایق خالص جنسی خود دو دل است چرا که میترسد شما راتحریک نکند یا باعث زنجش تان شود و یا باعث شود شما برداشت اشتباهی از شهوت وی داشته باشید و فکر کنید دیگر شما را دوست ندارد.از او بپرسید ایا به خاطر تحریک کردن شما عجله میکند و واقعا حوصله اش راندارد؟ این شاید توضیحی باشد برای تفکرات شما مبنی براین که او بی احساس یا عاری از تجربه است .

2.     به شریک زندگی تان اجازه دهید هراز گاهی فقط هم آغوشی صرف انجام دهد .قضاوت خود در این مورد را به بوته ازمایش بگذاریداز انجایی که زنان زیادی معتقدند کسانی که همبستر شدن را دوست دارند افراد بدی هستند شاید شما شگفت زده شوید وقتی ببینید شهوت جنسی خود را سرکوب میکنید تا وصله بد بودن به شما نچسبانند.زنان اغلب برای اینکه به خودشان اجازه همبستر شدن بدهند عمل جنسی را از همبستر شدن جدا می کنند. به جای این که همیشه مدت زمان طولانی ای را برای عمل جنسی عاشقانه بگذارند سعی کنید گاهی اوقات فقط رفتار جنسی داشته باشید .شاید شما نیز نظیر کارن در یابید توسط شوروحرارت شریک زندگی تان تحریک شده اید و با تسلیم فیزیکی به تمایل تان با شوهرتان متفق شوید.حتما بعدا درباره احساستان صحبت کنید و البته مطمءن شوید هم بستری تان همیشه انطور که شریک زندگیتان میخواهد نباشد و همیشه انطور که شما میخواهید نیز نباشد.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :