تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - 1-زنهایی که رفتارشان حاکی از عدم علاقه جنسی است
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 

 

سخنانی از مردان بیچاره

رفتار او باعث میشود فکر کنم خیلی بد است که از رابطه جنسی خوشم می آید . انگار یک حیوانم ویا نسبت به او که بر این نیاز خودش غلبه کرده موجود تکامل نیافته ای هستم.(غصه نخور عزیزتکامل نیافته خودشه که یه امر طبیعی رو بد میدونه )

 

((همسرم موقع معاشقه طوری رفتار میکند انگار خیلی به من لطف می کند از این رفتارش متنفرم هیچ وقت این موضوع را به زبان نمی اورد ولی تقریبا انچه را که در فکرش میگذرد میفهمم خیلی خوب ،بگذار این کار انجام شود و برای یکی دو هفته ز شرت خلاص بشوم!))

 

 

(( همسر قبلی ام میترسید اگر نشان بدهد چقدر از رابطه جنسی خوشش میاید  ادم کثیف ویا بد  کاره ای جلوه کند . برای همین بسیار ادا واطوار در می آورد تا هم بستری کند . وانمود میکرد دارد این رفتار را تحمل می کند . این کار او باعث میشد فکر کنم آدم هرزه ای هستم.))

 

یه لحظه یه چیزی بگم بعد بریم ادامه مطلب کتاب:

توی بحث  یا به قول خودمون جمع زنان که میشینیم دائم از بی وفای مرد جماعت از اینکه همشون سرو ته یه کرباسن حکایت میکنن. دوست عزیز علی هم یه مرد بود  علی علی شد چون زنی چون فاطمه داشت اما زنای امروزی چی؟ تا دلشون میخواد بزک میکنن و خودشونو توی دید یه عده ادم مریضتر از خودشون میذارن مرد نامحرم هم از سر تا پایین خانومو سرج میکنه و تو نقاط حساس مکث و ... همین خانوم بزک کرده تو خونه وحشتناکه نگین نه که عینا دیدم  بیچاره شوهره با چه امیدی میاد خونه تا دست بهش میزنه میگه:  ولم کن حوصله ندارم، خسته ام ،برو بابا تو هم حالت خوشه ها و...خوب بایدم حالت خوب نباشه حوصله نداشته باشی منم با یه کفش 10 ثانتی یه خیابون 2 کیلو متری رو بالا پایین کنم خسته میشم  آخ که اگه من جای اون شوهرت بودم مرفتم یه زن میگرفتم  حالت جا بیاد

 

بریم سراصل مطلب

زنهایی که به گونه ای رفتار می کنند که گویا علاقه ای به  رابطه جنسی ندارند  . اینها زنانی هستند که:

1.      روابط جنسی را تحقیر میکنند.

2.      هنگام صحبت در باره روابط جنسی شرم میکنند

3.      اغلب از معاشقه امتناع میکنند

4.      هنگامی که همسرشون تمایل جنسی خود را ابراز می کند از او انتقاد می کنند.

5.      نگرش ((بگذا این کار انجام بشود و از شرش خلاص شویم )) دارند ویا به گونه ای عمل میکنند انگار رابطه جنسی چیزی است که باید تحمل  اش کرد.

 

چرا این رفتار باعث سردشدن مردها میشود؟

 رابطه جنسی یکی از یگانه روش هایی است که بسیاری از مردها ضعف خود نسبت به زنان را ابراز  می کنند.وقتی زنی طوری رفتار می کند که از رابطه جنسی خوشش نمیاید مرد فکر میکند خطا کار، بد، کثیف وعنان گسیخته تراز زن است و احساس شرمندگی میکند

نکته: یک مرد نسبت به زنی که تمایلاتش را (خطا و زشت ) بپندارد احساسات خود را بروز نمیدهد.

 

چرا زنها این گونه رفتار می کنند

دلایل متعددی وجود دارد که چرا زنهای به گونه ای عمل میکنند که از رابطه جنسی خوششان نمیاید:

 

1.      باور غلط: مردان برای زنانی که روابط جنسی را دوست داشته باشند شانی قائل نیستند.

2.      ممکن است شما از رابطه جنسی  خوشتان بیاید ولی تمایلی  نسبت به شریک زندگی خود ندارید و یا از روش های معاشقه او لذت نمی برید

3.      ممکن است از رابطه جنسی خوشتان نیاید

 

 

راه حل:

راحل ان است که تمایلات جنسی خود ا به مرد زندگی تان نشان بدهید. به خود اجازه دهید از تمایلات جنسی خود و او لذت ببرید . به او بگویید که او را میخواهید و ان را به وی نشان هید . ببینید که چطور مرد نسبت به شما اشتیاق میابد!

نوع مطلب :
برچسب ها :