تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - 2- زنانی که هیچ گاه در رابطه جنسی پیش قدم نمی شوند
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

 

 

((خیلی بدم می آید که همسرم کمتر رابطه جنسی را شروع می کند! این  جوری احساس میکنم دارم به اودست دارزی میکنم  و فکر میکنم نکند تردم کند.))

 

حقیقت این است که فکر می کنم کاملا تحت کنترل نامزدم هستم . چون او هیچ وقت به سراغم نمی آید و همیشه صبر  میکند تا من به سراغش بروم بعضی وقت ها میدانم که مردا میخواهد ولی هیچ وقت پیش قدم نمیشود و همین مرا  سرد میکند(ما خانوما یه اخلاقی داریم وقتی بهمون رو ندین باهاتون مهربون میشیم حالا تو اقای عزیز واسه اینکه همسرت به سراغت بیاد چند  روزی جلوی خودتو بگیر اصلا سمتش نرو انگا نه انگار که غریزه ای  در تو وجود داره اگه خانومت سمتتت نیومد اسممو عوض میکنم )

 

 

زناهایی که در برقراری ارتباط جنسی پیش قدم نمی شوند مردها را سرد میکنند این رفتار باعث میشود انها فکر کنند تحت کنترل اند، دستشان انداخته اند، به بازی گرفته شده اند وهمه اینها مرد را اعصبانی میکند.

 

 

(((ای کاش میدونستیم چطور باهم برخورد کنیم .خانم عزیز  این همه پول هزینه لوازم ارایش میکنی به خدا فقط اندازه یه کرم نرم کننده هم نیست یه کتاب راجب روابط زنا شویی بخر بخون ضرر نمیکنی اگه خوندی به جایی نرسیدی کتابو بیار بده به من پولشو بگیر من که خوراک این کتابام)))

 

چرا این رفتار باعث سرد شدن مردها میشود

اگرشما به ندرت رابطه جنسی را آغاز می کنید باعث میشوید که مرد فکر کند فقط اوست که باید دنبال فرصت بگردد . با این همه ،باید یک ریسک عاطفی کنید .به کسی که دوستش دارید نزدیک شوید و بگذارید بداند که مایلید با او معاشقه کنید .ممکن است حوصله نداشته باشد. ممکن است در آن لحظه وجود شما چندان تحریک اش نکند. اگر لااقل دریک برهه زمانی خوب در برقراری ارتباط جنسی پیش قدم نباشید مرد فکر میکند مسئول زندگی جنسی شما نیز هست . به خاطر داشته باشید، مردان همین طوری هم فکر میکنند مسئول همه چیز هستند . اگر فکرکنند در برقراری رابطه جنسی پا به پای انها ریسک نمی کنید ممکن است برخی از انها احساس کنند به انها خیانت میشود ، در نتیجه خشمگین و به دنبال ان سرد میشوند.

 

 

چرا زنها اینگونه رفتار میکنند

 

زنانی که به دلایل مشابهی دربرقراری رابطه جنسی پیش قدم نمی شوند گو نه ای عمل میکنند گویا از این کار خوششان نمی اید. می گویند : اگر ما پیش قدم شویم به نظر میاید که از این رابطه خوشمان میاید (همین طوره!! خوشت میاد دیگه مگه چیه جرم که نکردیك اگه خوشت نمیومد که ازدواج نمی کری. میکردی ؟شاید!!!؟) برای هیمن از ارتبا جنسی با مردزندگی پرهیز می کنیم .گاه در صورتی که در دیگر وجوه ارتباطی احساس ضعف کنیم با امتناع از نزدیکی از آن به عنوان وسیله ای برای کنترل مرد استفاده میکنیم (این دلیل خیلی از خانوماست دوستای دارم که وقتی شوهرشون حرفشنونو گوش نکنه میگه شب بهت میگم اون بیچاره هم میگه باشه هر چی تو بگی.این کار خیلی زشتیه  شما این کارو نکین  این عمل مرد را عصبانی وسر خورده می کنه.)

 

راه حل:

 

مانند سرد کننده جنسی شماره یک: نزد مرد زندگی تان بروید و بگذارید بفهمد که نسبت به او تمایل جنسی دارید . به طبع ممکن است گاه او نیز چندان روی خوشی به شما نشان ندهد. ولی همین امر باعث می شود احساس کند همان قدر که او شما را میخواهد وبه شما تمایل دارد شما نیز او را میخواهید و همین هیجانات جنسی او را برمی انگیزد .

 

نوع مطلب :
برچسب ها :