تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - 3-زنانی که بدن مردها را نمی شناسند
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
دوشنبه 10 مرداد 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

 

((به شدت خجالت میکشید . انگار تا به حال توی عمرش چنین چیزی ندیده و درباره اش نشنیده است ولی من میدانستم که اینطور نیست.طوری بود که اصلا نمی توانستم با او نزدیکی کنم و سرد میشدم.))

 

بعضی از زنها دائم گله میکنند که چرا مردها به حد کافی انها را پیش نوازش نمی کنند  و فوری میروند سر اصل مطلب!خوب مردها هم همین طورند ،فکر میکنند همین که شما را ببوسند واندامتان را لمس کنند شما اماده میشوید . البته در اینکه احساس خوبی به ادم میدهد حرفی نیست اما ارضا کننده نیست . باعث می شود احساس کنم زیاد دل ودماغ معاشقه ندارد.

چرا این رفتار باعث سرد شدن مردها میشود

1.      این امر باعث می شود فکر کنند یک بازیچه جنسی هستند تا کسی که شما دوستش دارید و به او اهمیت می دهید.

2.      این طور برداشت میکنند که بدن شان را دوست ندارید یا نمی دانید چه چیز از لحاظ جنسی انها را تحریک میکند.

3.      وقتی مردانگی شان را بدون احساس و جسارت لمس کنید فکر می کنند شما از مردانگی شان خوشتان نمی اید (نخندید!)پس از خود انها خوشتان نمی اید .همان طورکه قبلا هم دیدیم انها ضعیف و شکننده اند زیرا اندام جنسی شان کاملا نمایان است.

 

نکته مهم: مردها برای اندام جنسی خود ارزش قائلند و هر طوربا ان رفتا کنید برایشان بیانگر احساسی است که نسبت به خود انها دارید.

 

اگر مستقیما سراغ اندام مردانه انها بروید فکر میکنند میخواهید زودتر تحریک شان کنید و زودتر قال قضیه معاشقه کنده شود. به خاطر داشته باشید مردها با این عقیده بزرگ می شوند که اصولا زنها از رابطه جنسی خوش شان میاید . پس وقتی شما هم یک جوری نشان می دهید که چندان از ان لذت نمی برید احساس طرد شدگی و شرمندگی می کنند و در نتیجه سرد میشوند.

چرا زنها اینگونه رفتار می کنند

1.     ترس از اندام جنسی مرد

2.      ازمعاشقه با همسرتان لذت نمی برید

3.     خجالت نا به جای زن

 

دوسال پیش یکی از دوستام نامزد کرد چند وقت پیش هم عروسی کرد از وقتی که نامزد کرد همش میگفت وای زهرا من از شب عروسی مترسم طفلک روز عروسی شد ه بود عین لبو چند روز بعد که رفتیم دیدنش پرسدم چه خبر ؟گفت نگو که کم مونده بود دهنم کج بشه گفتم چرا دیونه گفت باورت نمیشه وقتی خواستیم نزدیکی کنیم از ترس پاهام قفل شدن بد ترین شب زندگیم بود طفلک محمدم کوفتش شد

حالا شما فکر می کنید دلیل این عکس العمل لیلا چی بود ؟

لیلا از قبل عروسی از این شب میترسید وقتی هم که در اون شرایط قرار گرفت ترسش بیشتر از قبل شد چون فکر میکرد سخترین کار دنیا در انتظارش نشسته واقعیت  اینکه وقتی از رابطه جنسی میترسی دهانه واژن منقبض میشه و همین عمل دوخول رو سخت میکنه در اصل این اندام جنسی مرد نبود که باعث درد شد بلکه ترس لیلا و انقباض دهانه واژن اون بود اینکه میگن از هر چی بترسی سرت میاداینه .شبی که میتونست خاطره انگیز ترین شب زندگیشون بشه تبدیل شده بود به یه کابوس تازه همه قضیه به یه شب ختم نشد دوست دیونه من تا سه ماه بعد ازدواج از رابطه جنسی هراس داشت البته الان بهترشده

 

راه حل:

 1. به اندام جسی مرد زندگی تان بیشتر توجه کنید
 2. با تمام بدن مردتان معاشقه کنید
نوع مطلب :
برچسب ها :