تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - 4- زنهایی که تنها مرد را مسئول رساندن انها به حالت اورگاسم میدانند
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

((همسرم دیگر داشت مرا دیوانه میکرد . همیشه احساس می کردم دارم برای رساندن او به حالت اورگاسم امتحان پس میدهم همه اش فکر میکردم که چطور میتوانم اورا به اورگاسم برسانم ؟ به من گفته بود همیشه به راحتی به حالت اورگاسم نمیرسد پس به طبع من میخواستم اورا ارضا کنم ولی ازمن انتظار داشت غیب گویی کنم .

به من نمیگفت از من میخواهد با او چه کارکنم خیال میکنم فکر میکرد اگر این معما را حل کنم مرد ایده ال او هستم . همیشه وقتی با او معاشقه میکردم سرخورده می شدم .چون هیچ نشان نمیداد از ان کاری که با او میکنم خوشش میاید یا نه و اصلا چه میخواهد گاهی نیم ساعت یا بیشتر بی وقفه میکوشیدم او را تحریک کنم ،دستم بی حس میشد ولی او هم چنان در حل مشکل کمکی نمیکرد))

 

((وقتی همسرم مرا سرزنش میکرد که به اورگاسم نمیرسد واقعا نسبت به او سرد میشدم . اگر نسبت به او حساس نبودم برایم قابل درک بود ولی خوب ،هستم گاه حتی بعد از کلی پیش نوازش و نزدیکی با هم به حالت اورگاسم نمیرسد و همین با عث می شود احساس کنم از پس اش بر نمی ایم.))

 

مردها میخواهند به زن کمک  کنند تا به اورگاسم برسد ولی اگر به اوج لذت نرسید دوست ندارند مقصر قلمداد شوند . زنهایی که از این نظر مردها را تحت فشار میگذارند باعث سردی انها می شوند.

چرا این رفتار باعث سرد شدن مردها می شود

وقتی به مرد نمی گویید که چه میخواهید باعث می شود فکر کند کلکی در کار است و میخواهید اورا امتحان کنید و ببینید چند مرده حلاج است . مرد این امر را فریب کاری تلقی میکند و از درون می رنجد و احساس انزجار میکند و درنهاید سرد می شود.

چرا زنها این گونه رفتار میکنند

 1. هنوز هم بسیاری از زنها خجالت می کشن که به همسرشان بگویند چطور انهارا تحریک کند چون نشان میدهد  ما یکی از زنهای بدی هستیم که از رابطه جنسی خوشش می اید و این که دوست داریم اورگاسم داشته باشیم یعنی اوج لذت جنسی .
 2. هدایت مرد برای تحریک و ساندن ما به حالت اورگاسم ،یعنی اعتراف به این که ما ذاتا از نظر جنسی ان الهه پاکی و عصمت نیستیم وبه یک چشم برهم زدن به اورگاسم میرسیم.

 

بسیاری از زنها ترجیج میدهند همین طور دراز بکشند و سر خورده شوند تا نشان دهند به سختی به اورگاسم رسیده اند.

راه حل:

ان قدر برای خود اهمیت قابل شوید که از مردتان انچه را که میخواهید و بدان نیاز  دارید تقاضا کنید .به خاطر داشته باشید ،این وظیفه او نیست که بفهمد چطور شما را به اورگاسم برساند .در این باره غیر از رختخواب با هم صحبت کنید . میتوانید به هم بگویید که هنگام معاشقه چه چیزهایی را دوست دارید و ازچه کارهایی خوش تان

نمیاید . اگر خودتان می توانید به خوبی به اورگاسم برسید ولی با تحریکات مردمشکل تر به این مرحله می رسید شگرد خود را به او بگویید.

نگران نباشید فکر نمیکند بهاو اهانت کرده اید و پیشنهاد می دهید چه بکند و چه نکند .بلکه بالعکس همین ممکن است او را به هیجان اورد. این معاشقه های کلامی نیز خود به اندازه معاشقه جسمی مهم اند.

(منبع:رازهایی درباره مردان انچه زنان باید در باره مردان بدانند

نوشته دکتر باربارادی انجلس

مترجم مینا امیری

انتشارات گلپا)

 

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :