تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - 6-زنهای جسد مانند در روابط جنسی
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
جمعه 14 مرداد 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

 

((میدانید از چی متنفرم ؟ از زنی که موقع معاشقه همین طور فقط دراز میکشد .... نه صدایی ،نه واکنشی ،هیچی.این جوری فکر میکنم هر کاری با او میکنم اصلا هیچ تاثیری در او ندارد، انگار تو هپروت است، خواب است و یا منتظر این که تمام شود. همین امر باعث میشود که من سرد  می شوم.)) 

 

جسد مانند بودن زنها در روابط جنسی یکی از سرد کننده های عمده مردهاست . این زنها بسیار منفعل اند .اکثر مردها از این مورد به شدت گله مند بودند .آنها  نمیتوانند زنانی را تحمل کنند که اصلا بروز نمی دهند از رابطه جنسی لذت  میبرند. میگویند بگذار به حال خودشان باشند ، انگار اصلا بیدار نیستند!

 

چرا این رفتار باعث سرد شدن مردها میشود

یکی از رموزی که در باره مردها یاد گرفتیم این بود که انها چقدر دوست دارند موفق و تاثیر گذار باشند.

نکته: وقتی زنی به صورت جسمی و کلامی به معاشقه های مرد خود پاسخ نمیدهد او احساس شکست می کند.

مطالعات  روان کاوی کلاسیک نشان میدهد که افراد درصورت عدم توجه به انها بیشتر ناراحت میشوند تا اینکه  توجه منفی به انها شود.دراز کشیدن روی تخت بدون انکه چندان تحرکی داشته باشید ،بی هیچ صدایی که بیانگر رضایت و لذت باشد بدون هیچ کلامی که نشانگر تایید باشد هر مردی را عصبانی و سرد میکند.

چرا زنها یان گونه رفتار میکنند؟

 1. چون نمیخواهند یک بد کاره به نظر بیایند.برخی زنها ناخوداگاه رابطه جنسی برقرار میکنند که معلوم نشود انان لذت میبرند .نالیدن ،به خود پیچیدن و نفس نفس زدن ،بند امدن نفس از اوج لذت همگی راز او را فاش میکننند و نشان میدهند که بسیار لذت می برند و احساس خارق العاده ای دارند  وحاکی از این است که رابطه جنسی را بسیار دوست دارند.
 2. برخی زنها با بازی نقش جسد در روابط جنسی خشم و انزجار فرو خورده خود نسبت به مردشان را ابراز میکنند . انگار میگویند .ببین ... هیچ احساسی ندارم توی عوضی حتی نمی توانی مرا به هیجان بیاوری .تو هیچ قدرتی بر من نداری . در زبان روانشناسی به این حالت ((واکنش شدید منفعل پرخاشگر )) میگویند . در ظاهر زن به طور انفعالی هیچ کاری نمی کند ولی همین عدم واکنش او در واقع نشانگر پرخاشگری شدید است.

 

راه حل:

 

به خود اجازه دهید هنگام معشقه احساسات لذت جویانه خود را بروز دهید .تمرین کنید به یار جنسی خود بگویید :

*      جقدر کاری که او با شما میکند لذت بخش است

*      دوست دارید کدام را بیشتر انجام دهد.

*      دوست دارید با او چه کنید.

*      چقدر در نظرتان دوست داشتنی است وچرا.

 

نشان دادن این که چقدر از معاشقه با وی لذت میبرید یکی دیگر از راه های شریک کردن وی با خود و یکی شدن است . این بهتر از ان است که به عنوان دو انسان مجزا فقط تلاش کنید هم دیگر را به هیچان اورید ولی مراقب باشید زیاد حرف زدن خود سرد کننده جنسی شماره 7است که در قسمت بعد اگه خدا یاری کنه خواهم نوشت

 

ازدواج یکی از  لطیف ترین عزیزترین وبا شکوهترین رویدادی است که برای هر انسان اگاهی رخ میدهد مشروط بر انکه بداند ازدواج هدف نیست و سیله ای است برای رشد ،تعالی  وازمون و اموختن ودر نهایت پرورش انسانی فراتر از خود!

 

دوستای عزیز اگه ما هر کدوم بدونیم از زندگی چی میخوایم از ادمایی که باهاشون در ارتباطیم چه توقعی داریم به صراحت میتونم بگم که زندگی خوبی خواهیم داشت،ای کاش یاد بگیریم که برای شریک زندگیمون یه همسر نمونه باشیم و درعین حال به اون هم کمک کنیم تا مارو بهتر بشناسه و اینکه ما ازش چه انتظاری داریم بیاید غرورو حداقل تو رابطه زناشویی کنار بذاریم باور کنید سخت نیست  من خودم جز دخترای مغرور و خود خواه فامیلم اما با خوندن کتابای در باب زندگی زنا شویی سعی میکنم با غرور بی جا زندگی رو به کام محبوبم و خودم تلخ نکنم  عشق و عاطفه ارزشش بالاتر از این حرفاست و ای کاش با کم خردی خرابش نکنیم 

نوع مطلب :
برچسب ها :