تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - 9- زنانی که بیش ازحد دلواپس ظاهر خود هستند
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
چهارشنبه 19 مرداد 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

 

 

(( نمی توانم همسرم را تحمل کنم چون فکر میکند همیشه باید کامل به نظر برسد.میدانید هر روز ساعت ها وقت صرف درست کردن مو و ارایش صورت خود میکند  ووقتی کمی بزکش به هم می خورد به طرف دستشویی میرود تا خود را مرتب کند. من زنی میخواهم که بتواند یک پیراهن مردانه و شلوار جیت تنش کند وبرای صبحانه بیرون بیاید و نگران نباشد که چطور به نظر میرسد کسی که بتواند روی علف ها غلت بخورد بدون این که دلواپس خراب شدن موهایش شود.))

 

یک باز با زنی بیرون رفتم او از بس مراقب ظاهرش بود من در مجموع دل زده شدم اول ازهمه با ظاهر کاملا اراسته جواهرات زیاد به خود اویخته بو حدود چهار دستبند طلا ،در نیمی از انگشت ها انگشتر ،زنجیر های طلا .ناخن هایی داشت به چه دارزی شبیه چنگال بود ومی بایست طوری با دقت به من دست بزند که انها را نشکند .تمام مدتی که با هم مشغول صحبت بودیم به مرتب کردن خودش می پرداخت که ظاهرش خوب باشد ، با انگشت ها موهایش را نگه می داشت که این طرف و ان طرف نریزد اغلب مشغول محکم کردن دستبند هایش بود. دیگر نتوانستم صبر کنم و خودم را از ان خلاص کردم!

 

دل زدگی جنسی شماره9 در باره زناهایی بود که ظاهر خود را نادیده می گیرند . دل زندگی جنسی شماره 10 برعکس در باره ی زنانی است که به ظاهر خود وسواس دارند . مردانی که من با انها مصاحبه کردم احساس کاملا عجیبی در باره این دل زدگی داشتند و در باره انچه برایشان مزاحمت ایجاد می کرد کاملا صریح بودند.

 

 

 زنانی که بیش از حد  ارایش میکنند . این شکایت را صد ها بار  شنیده ایم .حقیقت این است که بیشتر مردها از ارایش متنفرند .اهمیت نمی دهند که خیلی با سلیقه انجام شده باشد یا نه به خصوص در باره ارایش چشم.

 

 

 

مردها وقتی به شما نگاه میکنند و به جای پوست خودتان مواد ارایشی شما را می بینند از ان بیزار می شوند.

بیشتر ما که سالهاست مجله های زنان را مطالعه می کنیم دیدن قیافه هایی با بالاترین مد ارایش نوعی عادت شده است . اما برای بیشتر مردها ارایش زیاد تحقیر امیز می نماید و قیافه ما را زشت تر از قبل می سازد.

 

یک دل زدگی ویژه مربوط به زن هایی است که درست سر میز در حالی که همسرشان انها را نگاه میکند سه دقیقه وقت صرف تجدید رژ لب و براق کننده می کنند.

 

زنانی که شیک تر و مجلل تر از انچه موقعیت ایجاب میکند لباس می پوشند . با انکه مردها زنانی را تحسین میکنند که خوب لباس می پوشند ام با ین حال از زنانی که همیشه فکر میکنند بایستی لباس رسمی بپوشند دل زده می شوند  کسانی که ظاهرشان نشان می دهد ساعت ها وقت صرف هماهنگ سازی لباس خود کرده اند و در لباس های خود راحت به نظر نمی رسند .

 

چرا این موضوع مردها را دل زده میکند

ایا تا به حال از همسرتان شنیده اید که بدون ارایش زیباتر به نظر میایید و با این حرف تصور کنید که نکند او دیوانه است؟

بسیاری از کارهایی که ما برای خود انجام می دهیم تا زیبا تر باشیم و دیده شویم . به نظر مردها خیلی عجیب است . انها درمحیطی بزرگ نشده اند که کمد های پر از لباس و کشو های مملو از فراورد ه های مراقبت از پوست ان را اکنده باشد ( مگر اینکه چند تا خواهر داشته باشند!) بنابراین با ان که مردها زنان را تحسین می کنند که به خود توجه دارند در عین حال با طبیعی بود بیشتر تحریک جنسی می شنود و این یک حقیقت محض .

 

مردها از زن هایی که نسبت به ظاهر خود وسواس دارند دل زده می شوند چون این  زن ها به نظر غیر قابل اعتماد و فاقد اطمینان هستند . به یاد داشته باشید اعتماد به نفس با عث تحریک جنسی مردها می شود  . زنانی  که اجازه  نمی دهند هرگز بدون ارایش دیده شوند در قیاس با زنانی که بدون ارایش زیبایی طبیعی خود را نشان می دهند از احترام  کمتری  در نزد مردان برخور دارند.

حالا واسه اینکه یک بانوی محترم باشی روز برو اون مواد شیمیای رو از صورتت پاک کن وشک نکن که  انچه که خداوند ساخته زیباتر از ان چیزی است که تو در خود ساخته ای

نوع مطلب :
برچسب ها :