تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - زنانی كه ز یادی جدی هستند
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شنبه 19 شهریور 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

((سه سال است با زنی ازدواج كرده ام كه خیلی دوستش دارم . فقط یك اشكال وجود دارد :زیادی جدی است . درباره نزدیكی ، در باره همه چیز.من لطیفه گو نیستم اما عاشق خنده و بازمزه بازی هستم و هر موقع این كار را انجام میدهم او زنجیده میشود . مثلا در رختخواب بعضی مواقع سر به سرش می گذارم یا با لحن خنده دار با او صحبت میكنم یا كارهایی مثل این در این گونه موارد او میگوید : هنوز تمام نشده ؟ وقتی مشغول نزدیكی است با چنین موضوع مهمی احساس میكنم عصبی ام مثل اینكه در حا ل نمره گرفتن یا چیزی دیگری هستم ارزو میكنم ای كاش این قدر جدی نباشد.))

((چرا اینطور است كه زنها فكر میكنند از ته دل خندیدن برازنده یك خانم نیست؟ من عاشق زن های شوخ طبع هستم . به ویژه زمانی كه میتوانند مرا از دست خودم به خنده وادارند . یك بار با زنی رابطه داشتم كه در این مورد عالی بود .یك شب یك عالمه غذای ایتالیایی خورده بودیم و برگشتیم به خانه و شروع به هم بستری كردیم .خوب مدتی بود به این كار ادامه می دادیم اما بدیهی یود كه هیچ یك از ما تا به حال به اوج لذت جنسی نرسیده بودیم . سرانچام به من نگاه كرد و گفت :عزیزم دارم از گرسنگی می مییرم فكر میكنم یك بشقاب دیگر ماكارانی نیاز دارم؟ . هر دو از خنده منفجر شدیم در حالی كه اگر جدی بود یا واقعا درباره رفتار بد جنسی مان جدی بر خورد می كرد می بایست شرمنده می شدم و این تمام ان شب را خراب میكرد))

حس شوخ طبعی یك مرد قسمت مهمی از ساختار روانشناختی اوست همان طور كه دیده ایم مردها خیلی به خودشان سخت میگرند با احساس فشار ناشی از این كه همیشه میخواهند مسئول موفق باشند به این خاطر برای احساس راحتی خود نیاز به خنده دارند . شوخی كردن و سر به سر گذاشتن روش یك مرد است برای زدودن تنش های عاطفی خود . مردها نسبت به زنانی كه نمی توانند در شوخ طبعی سهیم شوند دل زده می شوند( من كه خودم یك جنس مونت هستم از زناها ی خیلی جدی دل زده میشم چه برسه به این موجودات به اصطلاح مریخی بیاید كمی با خودمون راحتر باشیم و بعد با ادمای عزیز زندگیمون مهربونتر گاهی بی خیال برنامه ریزی و گاهی همراه شیطنت قشنگ دختری )

نوع مطلب :
برچسب ها :