تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - زنان كسل كننده وسطحی
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
سه شنبه 22 شهریور 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

به شما خواهم گفت كه چه جیز مرا بیش از همه چیز دل زده میكند، زنانی كه در مورد اتفاقات پیرامون خود هیچ نظری ندارند، و در عوض وقت خود را صرف فكر كردن در باره ناخن های خود یا اخرین مد لباس و یا تماشای تلویزیون میكنند . من زنان بسیاری را دیده ام كه ظاهرشان وقعا برایم جذاب بود اما به محض این كه دهان خود را باز كردند تمام علاقه خود را نسبت به انها از دست دادم انها فقط در مورد اولویت های مبتذل و نابه سامان خود صحبت كردند.

برای من به عنوان یك مرد اهمیت دارد به زنی كه با وی به سر میبرم افتخار كنم احساس كنم متوانم او را به هركجا ببرم یا به هر كسی معرفی كنم و او قادر باشد از خود نگهداری كند . مطمئنا ظاهر خوب و هیكل قشنگ را دوست دارم اما انچه بیش از همه مرا تحریك جنسی میكند زنی با عقل وشعور عالی است این نوع تحریك من است.

مردهایی كه با انها مصاحبه كردم همگی بر این نگته توافق داشتند كه زنهایی با ارزشهای سطحی باعث دل زدگی انها هستند. نه اینكه همه مردها خواهان زنی هستند با بهره هوشی بالا و تحصیلات عالیه یا اندیشمند ی كه بتوان به او افتخار كرد، مردها خود درجات هوشی مختلفی دارند لیكن حتما بایستی حس كنند كه زن انها تنها یك شخص خود پسند ، خود خواه نیست . انها شكایت میكنند در باره:

زنانی كه مجله های مد میخوانند اما هرگز نیوزویك وتایم نمیخوانند.

زنانی كه گفت وگوهایشان شامل غیبت در مورد زنان دیگر ، نمایش های تلویزیونی و اطلاعات كسب شده از نشریات زرد هستند.( ما زنارو از هرچی میخواین منع كنین از غیبت منع نكین یا زندگی با غیبت یا مرگ )

زنانی كه منگ ، بی فكر وكله پوك رفتار میكنند.

زنانی كه هیچ تلاشی برای ادامه تحصیل یا ارتقای خود نمیكنند.

اكنون میدانم به چه چیزی فكر میكنید : در بیرون تا دلت بخواهد مردهایی دقیقا مانند این الگوها هستند كه شما را دل زده میكنند ! درست است اما دقیقا مردی هم كه شما میخواهید با وی به سر برید میخواهد با زنی باشد كه حس كند با او برابر است نه ضعیف تر از او.

 

چرا این موضوع مردها را دل زده میكند

مردها شاید این مطلب را نپذیرند اما اغلب مبنای ارزش گذاری شخصی را روی زنی قرار میدهند كه در زندگی خود دارند . برای یك مرد اینكه مردان دیگر در باره همسر یا نامزدشان چگونه فكرمیكنند مهم است.

مردها بایستی نسبت به زنی كه دوست دارند

احساس مباهات كنند.

به علاوه چون مردها معمولا در فكر كردن بیشتر از احساس كردن راحت اند بایستی بدانند كه شما میتوانید با عقل وشعور خود و نه فقط با بدن خود رابطه بر قرار كنید . مردها یك تحریك مبتنی برگفت وگویی اندیشمندانه خوب را نه فقط در ذهن خود بلكه در بدن خود نیز میابند.

چرا زنها این كار را انجام میدهند

به عنوان یك زن هیچ چیز برایم ناراحت كننده تراز دیدن زنانی نیست كه با رفتار احمقانه خود را خوار میكنند از بدن خود استفاده میكنند تا مردها را اغوا كنند وشعور خود را نادیده میگیرند(منم با تو موافقم باربارای عزیز) . متاسفانه تربیت اجتماعی ما تا این اواخر ما را اینگونه بار اورده است تا معتقد باشیم كه خردمندی یك میدان مردانه است و نقش یك زن این است كه قشنگ بنماید و مرد را شاد كند . میلیونها زن هنوز بایستی از خواب بیدار شوند و حقیقت را بدانند كه زمان خوش بختانه در حال تغییراست و انها دقیقا به اندازه مردها در زندگی خود باهوش و با استعداد هستند . ( تویی یه كتاب خوندم حتی ضریب هوشی زن سه درصد از مرد بیشتره ولی چون استفاده نكرده گندیده درست عین ابی كه از حركت ایستاده) ما اغلب نسبت به رشد فكری خود احساس ناكامی داریم و درنهایت به سوی این فكر كلیشه ای عقب نشینی میكنیم كه فقط یك زن گنگ بی فكر باشیم.

راه حل:

خود را فرهیخته كنید . اگر میدانید كه از نیروی عقلانی خود به اندازه ای كه دوست دارید استفاده نكرده اید تصمیم بگیرید هم اكنون ان را تغییر دهید. با مطالعه روزنامه مجله های ارزشمند و كتاب شروع كنید. مجبور نیستید یك داشمند شوید ، لیكن با دانستن این كه چه چیزهایی در دنیا در حال وقوع است میتوانید احساس كنید با كفایت تر هستید . (راست میگه یه حس خوب به دادم دست میده توی یه كتاب راجب راكفلر خونده بودم فقط میدونستم كه پولداره اما نمیدونستم چرا اینقدر مهمه تا اینكه از پسر خالم پرسیدم اونم كه نمیدونست واسه اینكه كم نیاره گفت به چه دردت میخوره بدونی راكفلر كیه؟ گفتم تا همین قدر میفهمم كه اگه یكی یه روز ازم سوال كردعین تو لنگ جواب نمونم در ثانی پشت هر اسمی یه تاریخچه ، یه تجربه ای هست و من میخوام به این برسم الان میدونم راكفلر كیه همون كه امپراتوری نفت امریكا رو بنا كرد و ثروتمند ترین مرده تاریخ امریكا است و خیلی چیزای دیگه كه الان نمیشه همشو توضیح داد) برای پر كردن وقفه هایی كه در كسب علم داشته اید در كلاسه ها یا سمینارها شركت كنید . در باره چیزیهایی كه میخواهید بهتر بفهمید زیاد سوال كنید عین من كه پدر معلمارو در اوردم .هر چه احساس باهوش تر شدن كنید اعتماد به نفس بیشتری بروز خواهید داد و بیشتر همسر خود را سر شوق خواهید اورد

 

فهرستی تهیه كنید از شیوه هایی كه رفتاری ناشی از منگی دارید

به خاطر داشته باشید :زیركی شهوت انگیز است!

نوع مطلب :
برچسب ها :