تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - زنانی كه از نیروی جنسی خود برای اغوای مردها بهره میبرند
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

(( زنها واقعا مرا دل زده میكنند وقتی سر من شیره می مالند و رفتارها و گفتارهایی از این قبیل را به كار می برند كه مثلا (من خیلی داغم بیا مرا دریاب) . در واقع من مردان زیادی را میشناسم كه به این زنها پاسخ میدهند ، اما برایشان احترام قایل نیستند)).

(( زنی در دفتر من است كه با مردها با عشوه گری رفتار میكند ، تحریك میكند و دائما به انها اشاره های وسوسه انگیز میكند، و بعد تعجب میكند كه چرا هیچ كس در محل كار او را جدی نمیگرد.))

خانم ها باید بدانند كه مردها احمق نیستند و می دانند چه موقع یك زن میخواهد با میل جنسی خود سر انها را شیره بمالد انها عشوه گری را كه ببینند نوع ان را تشخیص میدهند . با وجود اینكه ممكن است ظاهرا از عشوه گری شما خوش شان بیاید اما برای شما احترامی قایل نیستند شما را جدی نمی گیرند و پشت سرتان به شما میخندند.( یه سری سر كلاس یكی از دخترا خیلی ادا واصول میریخت و هر از گاهی با صدای خیلی بلندی هم میخندید پسرای كه پشت سرش نشسته بودن هر از گاهی باهاش همراه میشدن كلاسو به گند كشیده بود وقتی كلاس تموم شد وهمه رفتند این دوتا پسر كمی جلو تر از من از كلاس خارج شدند باهم بلند بلند حرف میزدن فكر كنم حواسشون به من نبود منم ناخواسته حرفاشونو شنیدم راجب همون دختری كه توی كلاس باهاش همراه شده بودن حرف میزدن اقا وحید میگفت دختره خجالتم نمیكشه با اون خنده هاش سعیدم میگفت اره بابا این دیگه كی بود روی هرچی بی حیارو كم كرده ابروی دخترارو بره تا دلتون بخواد پشت سر دختره بد و بیراه گفتن همونایی كه توی كلاس دست كمی از او دختره نداشتن )

البته رایج ترین شیوه هایی كه زنها برای این هدف به كار میبرند بسیار پیچیده تر از مثالهای بالاست . ما با مردها به طور متفاوتی نسبت به رفتار با زنها عمل میكنیم . ما ارتباط غیر كلامی خو را با مردها تغییر میدهیم . كمی جلوتر می ایستیم . گونه ای متفاوت راه میرویم . بیشتر لبخند میزنیم . بیشتر لمس میكنیم و به طور ناخوداگاه برای به دست اوردن مقصود خود نشانه های جنسی بروز میدهیم(الحق كه راست گفتن زن از جنس شیطان است شایدم خود شیطان)

نمیگویم زنها همیشه این كار را به عمد انجام میدهند اما ان قدر نمونه های زیادی از این رفتار را در تلویزیون ، در فیلم ها و از زنها دیگر مشاهده كرده اند كه به طور طبیعی ان را انجام میدهند فارسی وان هم كه دیگه تركونده!!!!!!!!!

اما نباید فراموش كرد كه ظاهر شدن فقط ازمنظر زنانه شما را به اندازه یك زن محدود میكند و به روابط شما با مردها نهایتا اسیب میزند(ای كاش اونقدر كه به پسر همسایه و هم كلاسی بها ء میدادین بعد از ازدواج هم یه فكری به حال شوهر بیجارتون كنین كه به یه امیدی زن گرفته ولی اكثرا بر عكس عمل میكنیم جای همه چیزو با هم قاطی كردیم )

چرا این موضوع مردها را دل زده میكند

اگر دقیق باشیم باید بگویم كه بیشتر مردها گزارش كرده اند كه این نوع رفتار اغلب انها را از نظر جنسی تحریك میكند لیكن از نظر عاطفی انها را دل زده مینماید . مردی موضوع را این طور بیان كرد:( وقتی زنی را میبینم كه اشكارا سعی میكند شهوت انگیز بنماید یا نگاه دعوت امیز میكند من مشخصا پاسخ بدن خود را حس میكنم كه به طور خودكار انجام میشود . لیكن این یك واكنش جسمانی است . در درون از وی احساس نفرت میكنم و از این كه روش وی باعث واكنش من شده تقریبا احساس حقارت كنم.))

مردها میدانند كه زنها از حساسیت جنسی انها با خبرند.بنابر این وقتی شما ان را بر ضدشان استفاده میكنید ازرده میشوند و به انتقاد از بدن خود میپردازند كه چرا بدون رضایت انها به شما پاسخ داده است انها احساس میكنند كنترل و مغلوب شده اند و این موضوع انها را دل زده میكند.

چرا زنها این كار را انجام میدهند

ما از ویژگی جنسی خود برای اغوای مردها استفاده میكنیم چون احساس ضعف میكنیم . برای مدتی طولانی در جامعه ما ، جنسیت تنها قدرتی بود كه زنها در برابر مردها داشتند . ما دارای هیچ گونه قدرت سیاسی و اقتصادی نبودیم ویاد گرفتیم برای به دست اوردن انچه میخواهیم از جنسیت استفاده كنیم . ما از این ویژگی استفاده میكنیم تا مردی را به خود جذب كنیم ، تا او را از زنان دیگر بقاپیم ، تا او را واداریم از ما مراقبت كند و امیدوارانه او را در اطراف خود حفظ كنیم . دیدن زنهایی كه هنوز چنان رفتار میكنند كه گویا تنها انتخاب انها برای ایجاد احساس قدرت ، استفاده از ویژگی های جنسی است ، مردا خیلی غمگین میسازد خیلی .

اشكال این نوع رفتار اغواگرانه در این است كه انقدر خوب عمل میكند كه زنها در نقشی به تله می افتند كه راه گریزی برایشان نیست ؛ مردها به شما احترام نمیگذارند و شما برای خود احترامی قایل نیستید . توی یه كتابی خوندم اگه شما نخواین كسی به شما توهین نمیكنه جمله قشنگیه نه ؟؟؟؟

راه حل:

اگر نمیخواهید با شما مانند یك شی جنسی برخورد شود مانند یكی از این زنها عمل نكنید و با مردها مانند یكی از انها رفتار ننمایید.

نگاهی صادقانه به رفتار خود در برابر مردها بیندازید . از خود بپرسید ایا در حال پنهان كردن خود واقعی تان در پشت ویژگی جنسی هستید . سعی كنید مانند یك انسان عمل كنید نه مثل یك زن(مانند یك انسان نه یك زن فراموش نكنی ها افرین دختر خوب) . شاید تا موقعی كه برای مدتی ان را تمرین نكنید معنی ان را ندانید.

یكی از بزرگترین تعریف وتمجیدهایی كه تا به حال دریافت كرده ام از طرف یك تهیه كننده مشهور تلویزیونی بود كه با هم روی برنامه های متعددی كار كردیم . او گفت :(( میدانید باربارا ! چه چیزی را درباره شما دوست دارم ؟ وقتی در اطراف من هستید ، مانند یك زن رفتار نمیكنید ، مثل یك انسان رفتار میكنید . با من به روش یك مرد رفتار میكنید و در حضور شما من احساس راحتی میكنم و احترام زیادی برای شما قایلم.))

خوش بحالت باربارا خانم توی یك كشور غربی با اون همه ازادی جنسی غرب از همچین احترامی برخوردار هستی و زنای ایرانی ما با تمام ادعای مسلمانی خیلی زشت تر از نامسلمون عمل میكنند

نوع مطلب :
برچسب ها :