تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - لباس زیرای خوشگل
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شنبه 12 آذر 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

«بدترین مورد این است که همسرم لباس زیرهایی بپوشد که مادرم میپوشید . لباس زیرهای کتانی شل ول ، گشاد و رنگ و رو رفته . همین که چنین موردی ببینم به کلی سرد می شوم.»

«هیچ چیز بدتر از این نیست که همسرم لباسهای زیر پاره ، یا سوراخ سوراخ پوشیده باشد .لباس زیرهای کهنه و گشاد،‌هر گونه حرارتی را در من می کشد.»

این مواری را برای آخر نگه داشتم . چون تعداد زیادی از مردها ، شکایت زیر را از زنان داشتند ، تصمیم گرفتم که حتی آن ها را در فهرستی جداگانه قرار بدهم:

لباس زیرهای که مادرم می پوشید

لباس زیرهایی گشاده شل و ول و آویزان.

لباس زیر هایی که پر از قلاب و میخ و سوزن هستند.

لباس زیر هایی که بیش از حد بزرگ گشاد یا تنگ هستند

آیا تا کنون هرگز فکر میکردید مردها به چنین مواردی توجه داشته باشند؟

خوب می بینید که دارند ! هنگامی که لباس زیر ما مطابق سلیقه ی آن ها نیست نسبت به ما سرد می شوند.

چرا این موارد مردها را سرد میکند؟

برای یک مرد هر چه که مادرش را برای او تداعی کند مانند : لباس زیرهای سفید رنگ ، گشاد ، خشک ، سفت و از مد افتاده ، به دلایل بسیار واضحی برای او سرد کننده محسوب می شوند . این حالت همان عشق های ممنوع همیشگی و قدیمی را برای او زنده میکند( زنای با محارم و ..) چرا که ضمیر نا خود اگاه او می گوید : چنانچه خیلی شبیه مادرم باشد، نمی توانم نسبت به او جاذبه ی جنسی داشته باشم . بهترین توضیح این حالت توسط نویستده ای چهل ویک ساله آمده است که :

« هنگامی که همسرم لباس زیرهای زشت می پوشد سه احساس به من دست می دهد : اول اینکه او احترام و اهمیت زیادی برای خود قائل نیست که چنین لباس های کهنه و زشتی می پوشد . دوم اینکه او احترام و اهمیت زیادی برای من نیز قائل نیست که اجازه میدهد چنین لباس هایی را بر تن او ببینم . سوم اینکه او اهمیت  احترام زیادی برای روابط جنسی قائل نیست که چنین لباسهایی را می پوشد.»

پس خواهشا به خاطر خودتونم شده حتما لباس زیر شیک بپوشین چون اقایون همینطوریشم دنباله بهانه ان تا  به هوسهای جنسی خودشون جامع عمل بپوشنن یعنی همون هوو یا زن صیغه ای یا بد تر از این عشق بازی های پولی که شنیدم تازگی ها جنس مونث نرخ اورده پایین تا مشتریشون زیاد بشه با این حساب واوضاع احوال جامع که دست کمی از اروپا  و امریکان نداره اگه میخوای دست شوهرت بهانه ندی همین الان برو یه پاساژی که پر باشه از زیر لباس زیرای خوشگل زیاد هم گرون نیستن7 تومنی هم دارن فقط یادتون باشه بعضی از این لباسا واسه شب های همبستری یه وقت واسه روز مرگی نپوشین که یه روزم دوام نمیاره میدونم که خودتو میدونین اینو واسه اونایی گوش زد کردم که مثل یکی از نزدیکای ما فکر میکنه واسه طول هفته باید بپوشه و وقتی حموم میره عوض کنه

در پناه سایه حق

 

نوع مطلب :
برچسب ها :