تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - چگونه بفهمیم که مرد میخواهد تا از لحظ عاطفی و احساسی باز شود؟
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

1.      با وضوح تمام بدانید که به دنبال چه خصوصیات و ویژگی هایی در همسر آینده تان هستید. یک فهرست تفاهم درست کنید . ( روش این کاردر کتاب «ایا تو آن گمشده ام هستی؟» توضیح داده شده است).

در زیر مواردی از این فهرست آورده شده است.

·        دوست داشته باشد از احساسات و عواطف خود صحبت کند.

·        روی رشد شخصی خود پیش تر کار کرده باشد.

·        از عشق  ورزیدن و مهربان بودن لذت ببرد.

·        تفکری انعطاف پذیر داشته باشد.

 

2.      به نامزد یا همسرتان توضیح دهید که تصویر ذهنیتان از همسر و رابطه ی ایده ال چیست . در این رابطه ی دقیق باشید و با روشنی و وضوح کامل صحبت کنید و بپرسید که آیا خود او فکر میکند، همسر ایده الی برای شما هست یا نه؟

3.      از نامزد یا همسرتان بخواهید خواسته ها و ایده ال های خود را از یک رابطه ی ایده ال برایتان توضیح دهد. مراقب باشید از جانب او صحبت نکنید وبگذارید که خودش نقطه نظراتش را توضیح دهد.

4.      در باره ی اطلاعاتی که در اختیارتان قرار میدهد، بیندیشید و به رفتارش دقت کنید تا ببینید که آیا فقط صحبت میکند یا به راستی نیز ویژگی هایی را که شما به دنبالش هستید از خود نشان می دهد ؟ چنانچه پاسخ این سوال مثبت بود ، به رابطه ی با او ادامه ی دهید.

5.      همین که رابطه تان جدی تر شد ، هنگامی که به طور رسمی یک زوج محسوب شدید ، از او بخواهید که از اهداف روحی خود فهرستی تهیه کند

 

چندتا مورد دیگه است و ازاونجایی که اگه بخوام همه کتابو اینجا بنویسم اولا اینکه وقتش نیست و در ثانی همه خوب میدونیم که متن طولانی جذابیت مطلب رو می بره و یا حتی اصلا حوصله ات نکشه که بخونی اما توصیه میکنم کتابابی باربارا دی انجلیس رو حتما بخونید کتابی رو که من مطالب این وبلاگو از اون می نویسم ،« رازهایی در باره ی مردان »است البته واسه اقایون عزیز هم با عنوان «رازهایی در باره زنان»  حتما تهیه  کنید من که خودم واقعا از این کتاب خیلی چیزا دستم اومده و به جراعت میتونم بگم اگه قبل خوندن این کتاب وارد زندگی زنا شویی میشدم به حتما سر نوشت خوشایندی در انتظارم نبود

(هر پگاه با خود بخوان؛ من همواره در سر آغاز کشف نکته ای فوق العاده در باره خویشم!)

نوع مطلب :
برچسب ها :