تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - برای یکدیگر ، افریده شده اید …. آیا امکان دارد؟
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

برای یکدیگر ، افریده شده اید . آیا امکان دارد؟

مهم ترین رمز موفقیت در زندگی زناشویی تفاهم است . پس از گذشت سال های متوالی از زندگی مشترک مشکلات کوچک و بی اهمیت ، رشد پیدا کرده و به مشکلات بزرگ تبدیل می شوند . تمام زن و شوهر ها باید از وقوع چنین امری در زندگی خود آن را در نطفه خفه کنند.

به یاد داشته باشید که خداوند ما را برای نا مهربانی ها و نا ملایمت هایی که با همسرمان داشته ایم ، مواخذه خواهد کرد.(اخه چطور دلتون میاد دل همو خون کنین ؟ نمیدونم شاید هنوز خودم وارد این مرحله از زندگی نشدم و درک نکنم خیلی از زنا چی میکشن )

زن ، به عنوان یک موجود کامل تر ، باید 60٪ حرکت به سوی هدف را انجام دهد… و هدف نیز چیزی جز خوشبختی خانواده نیست .

نمایشنامه جورج برنارد شاو (بانوی زیبای من) را به یاد بیاورید … فراموش کردن تولدها و سالگردها …آهنگ ! زندگی یک نمایش و ما بازیگران انیم . پس باید نقش خود را انجام دهیم . قبل از روز موعود ، او را راهنمایی کنید و اگر متوجه نشد ، مستقیما موضوع را با او در میان بگذارید . مطمئن باشید او را خوشحال خواهید دید. به یاد داشته باشید شما در هر کاری با همدیگرید . مشوق خوبی برای او باشید . به جای بزرگ نمایی مسائل کم اهمیت سعی کنید مثل مشاور شوهرتان عمل کنید و با هم از زندگی لذت ببرید . واقعیت این است که زن و شوهر بعد از مدتی زندگی را پیش می برند اما باید توجه داشت که در این مقطع راه وجهت حرکت انها بر خلاف هم نباشد ، چون در  این صورت دیگر هیچ امکانی برای زندگی مشترک باقی نمی ماند . برای پیشگیری از چنین خطری ، تصمیم بگیرید و در کنار شوهرتان بمانید و همگام با او حرکت کنید . مطمئن باشید از این کارپشیمان نخواهید شد.

گل پسرای عزیز و اقایون محترم که وارد زندگی زنا شویی شدن به یه چیزی حواستون باشه اینکه در هر حال و هر موقعیتی با نگاه شهوانی به دوست دختر و یا نامزد وحتی خانمتون زول نزنید چون خانما از این کار خیلی عذاب میکشن که  در هر شرایطی به جای عشق فقط و فقط هوس در وجود شما ببینن دوستی دارم که از این کارهمسرش فوق العاده عذاب میکشه چند روز پیش که باهم بحث میکردیم از این گله داشت که چرا باید شوهرم در هر زمان که تنها میشیم اولین چیزی که به ذهنش میرسه سکس؟ من دوست دارم رابطه جنسی در جایگاه خودش باشه در رختخواب یا گاهی اوقات که …بیرون از رختخواب من دلم میخواد وقتی با هم  می شینیم حرف میزنیم مثل تو عادی باشه و مثل یه دوست باهم گپ بزنیم بدونه اینکه خبری  از غریزه باشه منم بهش پیشنهاد کردم از شوهرش طلاق بگیره بیاد زن خودم بشه چون حتی شبا هم کارش ندارم ، از شوخی گذشته نمیگم کار دوستم اشتباه یا حتی درست ولی واقعا منطقی نیست که درهمه شرایط فقط از نگاه غریزه به شریک زندگیت فکر کنی  چون اون شریک زندگیته نه فقط شریک جنسی

 

 

نوع مطلب :
برچسب ها :