تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - همسر احمقی نباشید
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
یکشنبه 25 دی 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

هیچ وقت همسر احمقی نباشید.

آیا شوهرتان یک آدم عصبی ،تندخو، حسود یا مضطرب است ؟

خوب ، باید برای حل این مشکلات ، دست به کار شوید ناامید نشوید شصت درصد سرزنش ها متوجه شماست!

بسیاری از شوهران به دلیل مشکلات نگرانی ها اضطراب و ترس هایی که در زندگی با آن مواجه هستند ، دچار یاس و ناامیدی می شوند . تصور می کنند دیگران با آنها دشمنی دارند و به این ترتیب ترس های موهوم برای خودایجاد می کنند و نسبت به همه چیز و همه کس حتا خود شما دچا تردید و دو دلی می شوند. چه کار می توان کرد؟ چاره چیست ؟ راه های زیادی برای حل این مشکلات وجود دارد به فکر راه حل های تخصصی باشید از دوستان و آشنایانتان کمک بگیرید آنه می توانند درباره مشکلات شوهرتان با او صحبت کنند خودتان نیز می توانید با او صحبت کنید (البته باید در وقتش صحبت کرد و وقتشم زمانی هستش که اون کاملا به اعصابش تسلت داره و ارومه یه وقتی موقعی که حالش خوب نیست نری بگی عزیزم ما باید با هم صحبت کنیم فکر میکنم یه مشکلی توی زندگی داریم که واسه دردومون زندیگی رو عذاب اور کرده . اونوقت یه کشیده میذاره زیرگوشت بری حال زندگی رو ببری )مطمئن باشیسد در این حالت شما قادرید به شوهرتان کمک کنید درا ین حالت شما با دست خود خوشبختی را به زندگیتان وارد خواهید کرد.

برای کمک به شوهرتان لازم نیست علم روانپزشکی بدانید اگر مانند مارد ترزا (مادر ترزا رو که می شناسید ؟ منم چیز زیادی یادم نیست ولی فکر کنم اولین کسی بود که باعث به تاسیس مهد شد بازم میگم مطمئن نیستم به هر حال یه زن نمونه بود توی اخلاق و خانومی )  رفتار کنید کمک زیادی از دستتان بر می آید دراین جا داستانی الهام بخش برایتان می آورم.

یک بیمارستان اقدام به افتتاح یک کلینیک سرپایی در یک مرکزخرید میکند. پزشکان این کلینک که آدم هایی بسیار با هوش و واقع گرا بودند کلینیک خود را " مرکز مراقبت های سرپایی" نامیدند دکترها میدانستند "ambulatory" یعنی سرپایی . اما متاسفانه بیماران این را نمی دانستند . تا اینکه یک بررسی نشان داد که 58 درصد بیماران بالقوه این مرکز فکر می کردند کلمه "ambulatory" که هم خانواده کلمه ambulance  است به کلینیکی گفته میشود که بیماران اورژانسی را می پذیرد. از آن پس تابلوی مرکز تعویض و به جای "ambulatory کلمه walk-  in نوشته شد. پسر عمویم ویجای ، تصادف بسیار بدی کرده بود . ابتدا هیچ کس برای کمک به او اقدامی نکرد. همسرش ناگهان و با شجاعت تمام جلوی یک کامیون را گرفت کامیون توقف کرده و او شوهرش را به درون کامیون شن کش برد و جانش را نجات داد(چه زن ماه وفداکاری)

وقتی که مشکلی دارید ،- بیشتر زمان خود را به فکر کردن درباره آن مشکل اختصاص دهید و فراموش نکنید که علاوه بر فکر کردن در باره آن با افراد دیگر صحبت کنید ، کتاب و مجله بخوانید بنویسید . قوی ترین درختان نیز با صدمین ضربه تبر به زمنی می افتند این بدین معنی نیست که 99 ضربه قبلی دراین موفقیعت هیچ سهمی نداشتند.

پشت هر موفقیتی که کی شبه حاصل می شود بیست سال تلاش بی وقفه پنهان است پس ممکن است که مشا تنها چند روز یا چند هفته یا چند ماه با خوشبختی محض فاصله داشته باشید.(واقعا؟؟) هرگز فکر نکنید که شما فقط یک همسر هستید و نقشی درموفقیت شوهرتان ندارید می توانید وظایف کوچک خود را به عنوان یک همسر به درستی انجام داده و زندگی خود را به سوی خوشبختی سوق دهید.

برای انجام کارهای بزرگ لازم نیست که آدم های بزرگی باشیم ؛ شما می توانید همان کارهای کوچک خود رابا شکوه تمام انجام دهید.

نوع مطلب :
برچسب ها :