تبلیغات
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم - به شریك زندگی خود اعتماد كنید
 
بیایید روابط زناشویی خود را اصلاح کنیم
خواستن توانستن نیست اراده کردن توانستن است پس اراده کن و قدمی پیش گذار مطمئن باش میتونی
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : zahra asadpor
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شنبه 15 بهمن 1390 :: نویسنده : zahra asadpor

به شوهر تا اعتماد داشته باشید

اگر می خواهید همسر خوبی برای شوهرتان باشید، به چند روش ساده توجه كنید .به شوهرتان اعتماد كنید. اگر شما به او اعتماد نكنید ، هیچ كس دیگری به او اعتماد نخواهد كرد و دیر یا زود دچار دردسر خواهید شد.

بزرگترین طرفدار مشوق او باشید.

به او در گسترش روابط خود كمك كنید. با همكاری نمایید. لازم نیست كه چون پروانه دور همسرتان بگردید، تنها كافی است كه منشی و محرم اسرار او باشید. در آمریكا به پوشه ای كه در آن كارت ویزیت ملاقات كنندگان نگهداری می شودRolodex آن قدر اهمیت دارد كه اگر خانه فردی دچار حریق شود از جواهرات و آلبوم خانوادگی می گذرد و Rolodex خود را نجات می دهد.

حفظ كارت های تبریك سالگرد تولد و سال نو كه برای شوهرتان ارسال شده است بسیار مفید می باشد . ممكن است كه در مواقع عادی هیچ نیازی به آنها نداشته باشید اما در مواقع ضروری كمك زیادی به شما خواهند كرد. وظیفه خود را خوب انجام دهید. قبل از اینكه تشنه شوید، به فكر كندن چاهی برای خود باشید.

برای شما Rolodex می تواند همان نور راهنما باشد كه در همه جا تغییر شغل، تجارت، مسافرت، ایجاد رابطه و غیره به كمك شما می آید. . Rolodex می تواند برای شما همانند یك بانگ اطلاعاتی شخصی باشد و در ایجاد و گسترش روابط و كسب اطلاعات بیشتر به شما كمك كند و در حكم باشد . آیا این امر رمز موفقیت شماست؟ پاسخ منفی است! اما بهتر است كه آن را همواره با خود داشته باشید زیرا ممكن است به آن نیاز پیدا كنید.

به یاد داشته باشید كه 96 درصد آشنایان شما قادر نیستند به شما كمك كنند، اما تنها یكی از آنهاست كه می تواند به كمك شما بیاید. ممكن است همسرتان، شغل خود را از دست بدهد. او را تشویق كنید كه در كنار پیدا كردن دوست و آشنا، مهارتهای دیگرش را هم پرورش دهد.

او را تشویق كنید تا زمانی كه جوان تر است ، بیشتر كار كند و بدین ترتیب وظیفه خود را به عنوان یك همسر خوب انجام دهید . او را تشویق كنید كه فراتر از اهدافش عمل كند یادتان باشد كه تشویقش كنید و از غر زدن بپرهیزید . باز تكرار می كنم ، تشویق كنید و غر نزنید.

((با همایت از شوهر خود مقدمات سرفرازی او را فراهم كنید. با این كار، او اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهد كرد.))

نوع مطلب :
برچسب ها :